Tegnap Győr mellett az M1-en láttuk a szállítót. 🙂 Üdv: Bálint!
2019.08.22.
Kategória: Egyéb
2019.08.18.
Kategória: Mondás, idézet
2019.08.17.
Kategória: Mondás, idézet
Helyzetjelentés Debrecenből, egy nagyáruház parkolójából a Karnevál küszöbén! Egy röpke pillanatig vicces, pedig inkább elgondolkodtató... Hű olvasótok: Árpád
2019.08.16.
Kategória: Mondás, idézet


