Csak, hogy tudjátok... A németeknél a nyuszi húzza a Mikulást!
Üdv, Székelyföldről!
Ma például azért, hogy ez a kép nem szemből készült!
Németországból szeretettel Pepsi 7Up
Sziasztok! Albikeresés közben találtam ezt a csodát...