Álmomban sem gondoltam volna, hogy ez a kakálás dolog annyira sokrétű és bonyolult, hogy egy egész könyvet kell írni róla, hogy a gyerekek jól csinálják. Amúgy ez a svéd felvilágosítókönyv sokaknál kiverte a biztosítékot, mivel olyan dolgok szerepelnek benne, mint ebédre krumplipüré kakihurkával vagy a milyen vicces ha meztelenül ugrálunk anyuékkal az ágyon miközben pukizunk.
Az Anti Fitness Club-ot 2002 novemberében alapította Molnár Tamás (gitár-ének), Fekete Balázs (dob), és Schmidt Antal (gitár). A zenekarnév választást leginkább az inspirálta, hogy már akkoriban is edzőtermek és sportpályák helyett inkább füstös klubokban, koncerteken és a próbateremben érezték jól magukat. A kezdeti szárnypróbálgatások idején, 2003-ban csatlakozott hozzájuk a basszusgitáros, Varsányi Miklós, és első dalaikat, melyek leginkább a punk-rock stílusba voltak besorolhatók, hamarosan bemutatták a nagyközönségnek.
Weboldaluk :
http://www.antifitnessclub.eu/blog/
Youtube-os klipp a piros linken :
www.youtube.comwatch?v=uoeScs7dH1E&feature=related
Valódi pörgés-tombolás: az indusztriális zene
Vessetek meg, szórjatok fejemre átkot és dobáljatok meg önjáró McDonalds-ételmaradékkal, de biz szerintem a zenének elsősorban funkciója van. Szépsége, üzenete meg minden egyébje csak másodsorban.
Most ha olyan őszintén tahóra veszem a dolgokat, amilyen valójába' vagyok, akkor eccerű a helyzet, mint a faék: van pörgős zene, aminek a célja, hogy az ember adrenalinszintjét fellője a bdös picsába és pattogjon tőle, mint a nikkelbolha, meg van nyugis, lazítós, hallgatós zene, pihenni, olvasni, dolgozni való, oszt kész.
Ha a pörgős zenét, a tombolós adrenalinzenét nézzük, a XX. század utolsó húsz-harminc éve lényegében kétféle zenei műfajt produkált erre a célra: a rock, és akkor most ebbe nyugodtan vegyünk bele mindent a Queentől a death metalig, meg a dance, ebbe meg vegyük bele az egész techno-trance-goa-dárenbéz mindenséget.
Teljes cikk a piros linken :
www.valodi.huindust